18 czerwca zapraszamy na koncert zespołu RECHA

zespol RECHA18 czerwca na wyspie Słodowej we Wrocławiu odbędzie się 9. edycja Festiwalu Kalejdoskop Kultur, na którym wystąpi białoruski zespół RECHA, wieloletni uczestnik Festiwalu Niezależnej Kultury Białoruskiej.

Dokładny program 9 Festiwalu Kalejdoskop Kultur na stronie http://www.kalejdoskopkultur.pl/2016-festiwal/program-2016.html

Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny!
PROGRAM WIECZORNY / ok. 18 – 22:00/

RECHA – BIAŁORUSKI ETNO – ROCK
„Recha” oznacza echo – a w twórczości tego zespołu pobrzmiewają echa folku, pieśni bardowskiej, rocka i piosenki kabaretowej. Zadebiutowali w 2004 roku podczas festiwalu Bardouska Wosień, gdzie zwrócili na siebie uwagę i już w lutym 2005 zagrali w Teatrze Małym w Warszawie razem z legendą pieśni bardowskiej Wiktarem Szałkiewiczem. Od tej pory zyskują coraz więcej fanów. Podczas kolejnego ich pobytu na wrocławskich Dniach Kultury Białoruskiej to grono jeszcze się powiększyło, o gości festiwalowego koncertu, ale także o wrocławskich przechodniów. Kiedy grali na rynku pod ratuszem, niemal nie było osoby, która nie zatrzymałaby się na dłuższą chwilę. Ludzie tańczyli, klaskali, uśmiechali się do siebie nawzajem i do wykonawców. Bo przy tych piosenkach nogi same rwą się do tańca. Chłopcy z „Rechy” zarażają radością z muzyki, a wyraźnie widoczne dobre relacje między członkami zespołu przekładają się na atmosferę podczas koncertów. Jednocześnie każdy z nich, nie tylko lide, jest artystyczną indywidualnością.

Гурт Recha заснаваны ў 2002 годзе. Выконвае ўласную музыку ў розныз стылях , ад шансона да року. Творчасць гурта вызначаецца шчырасцю ды іранічнасцю, музыкі актыўна камунікуюць пад час канцэртаў са слухачамі і кожны выступ ператвараецца ў свята. Радасць, разняволенасць спадарожнічаюць Recha. Дыскаграфія калектыва складаецца з альбому ”Перайначыць” ды шматлікіх кліпаў.

Możliwość komentowania została wyłączona.