Debata ekonomiczna „Białoruska gospodarka po upadku Związku Radzieckiego, albo 25 lat w pętli populizmu” z udziałem dr. Leonida Zlotnikova i mgr inż. Sergeja Chaly

plakat-debata-enonomiczna-20-10-201620 października 2016 czwartek o godz. 16:00 na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii odbędzie się debata ekonomiczna „Białoruska gospodarka po upadku Związku Radzieckiego, albo 25 lat w pętli populizmu” z udziałem Leonida Zlotnikova. 

Debatę przygotowujemy wspólnie z Naukowym Kołem Ekonomistów Uniwersytetu Wrocławskiego z udziałem dr Leonida Zlotnikova oraz mgr inż. Sergeja Chaly,
poprowadzący – prof. Witold Kwaśnicki.

Dr Leonid Zlotnikov profesor w Mińskim oddziale Rosyjskiego Ekonomicznego Uniwersytetu im. Plechanowa. Absolwent Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu. Przed upadkiem Związku Radzieckiego pracował jako starszy pracownik naukowy w Instytucie Gospodarki Białorusi Akademii Nauk i zajmował się problematyką prognozowania rozwoju gospodarki. Był głównym specjalistom komitetu do spraw gospodarki i finansów w Radzie Najwyższej Republiki Białorusi – parlament Białorusi w latach 1991–1996.

Mgr inż Sergey Chaly (Siergej Czały) Ukończył studia Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu ze specjalnością „Fizyk-teoretyk” W 1993 r. został zaproszony do zespołu przedwyborczego A. Łukaszenki. W 1994-1998 pracował w Centrum Analityczny przy administracji Prezydenta, gdzie odpowiadał za współpracę z międzynarodowymi instytucjami finansowymi.Od 1998 roku pracował w biznesie prywatnym w firmie inwestycyjnej. Od 2003 – niezależny ekspert, autor programu ekonomicznego portalu www.tut.by.

Wstęp jest wolny.
Serdecznie zapraszamy!

Leanid Zlotnikov Leonid Zlotnikov razem z Yanem Markovym

Możliwość komentowania została wyłączona.